Навчальний процес

У  закладі дошкільної освіти навчальний рік починається 1вересня та закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня у дитячому закладі проводиться оздоровлення дітей. Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та на період оздоровлення.

У дитячому закладі визначена українська мова навчання та виховання дітей. Навчально –виховний процес у дошкільному закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку.

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом, який складається відповідно до Наказу МОНУ від 20.04.2015 року № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів і форм власності» і затверджується завідуючим ДНЗ.

Освітня діяльність
- заняття
- гурткова робота
- індивідуальна робота навчально-пізнавального спрямування в повсякденні
- ігри з правилами (дидактичні, рухливі) у повсякденному житті
- спостереження у повсякденні
- проведення елементарних дослідів, пошукові ситуації у повсякденному побуті тощо
- екскурсії, походи у природне та соціальне довкілля.
Заняття – одна з можливих форм організованої навчально-пізнавальної діяльності у дошкільному закладі.

Особливості організації занять у ЗДО
Організоване навчання у формі занять проводиться з 3-го року життя. Кількість та тривалість занять:
- для дітей 3-го року життя – 1-2 на день, тривалістю 10-15 хв.;
- для дітей 4, 5-го року життя – 1-2 на день, тривалістю 15-20 і 20-25 хв.;
- у старшому дошкільному віці – 2-3 заняття на день впродовж 1-1,5 години щодня, тривалістю 25-30 і 30-35 хв.
Найсприятливіший час для занять з 9.00 до 11.00 год.
Розпорядок занять у ЗДО  є мобільним, гнучким, динамічним.