тиждень ДОШКІЛЛЯ

21 вер. 2021
20 вересня 2021 року у Веселівському ЗДО "Сонечко" розпочався тиждень дошкілля "Наш дитячий садок", який проводитиметься з 20 по 24 вересня. 20-21 вересня "Історія дитсадка"

Виховання – велика справа: ним вирішується доля людини… Нове, щоб бути дійсним, має історично розвинутися із старого, - і в цьому законі полягає важливість виховання, і ним же зумовлюється важливість тих людей, які беруть на себе священний обов’язок бути вихователями дітей, ось далеко не весь перелік проблем, які вирішували в свій час кожен з керівників що очолювали дитячий заклад:

• Крамська Людмила Сергіївна (1967-1969рр.);
  • Кошевська (Тищенко) Ольга Петрівна (1969-1971рр.);
  • Пономаренко Любов Михайлівна (1971-1975рр.);
  • Лузганова Олександра Іванівна (1975-1984рр.);
  • Кандиба Світлана Вікторівна (1985-1987рр.);
  • Макаренко Ніна Володимирівна (1989-1998рр.);
  • Коваленко Світлана Олексіївна (1998 -2001рр.);
  • Закордонець Олена Іванівна (2001 -2008рр.);
  • Плєханова Таїсія Анатоліївна (2009р. -…….

Історичні данні:

Дитячий садок у селі Веселому почав своє існування ще у довоєнні роки. Знаходився він на Центральній вулиці у будинку де були млин, комора, сільський клуб, олійниця. Зараз це садиба Артюх К.Р.

Серед перших працівників були Паливода М., Шевчеко Є.І., Проценко А..

В післявоєнні роки садок розташовувався в колишньому панському маєтку.

На цьому знімку є діти, які родилися і прожили в селі весь свій вік. Серед працівників були: Убога Є.А., Васнєва Є., Желіховська, Ткаченко Н.,  КуликГ.

Дитячий садок неодноразово змінював своє місцезнаходження по вулиці Центральній на подвір’ї садиб: Литвиненка В.І., Євченка Г..

З 1968 року дитячий ясла – садок знаходився по вулиці Зеленій, 11 на подвір’ї садиби Костюченка М.В.  На той час виховували дітей: Мантуленко А.С., Толстова Т.Є, Кушко Є.М., Іванова Р., Шевцова Т.А., Макаренко Н.В., Биченок З.Г.

Під керівництвом завідуючої Пономаренко Л.М. в 1971 році почалося будівництво пристосованого приміщення дитячого ясла – садка по вулиці Зеленій, будинок 31.

З 1 вересня 1973 року розпочинає функціонувати дитячий ясла садок «Сонечко». Тут продовжили, а дехто розпочинали свій трудовий  шлях працівники:  Тищенко О.П., Лузганова О.І., Лавріненко Л.О.

На сьогоднішній день працюють на педагогічній ниві, виховують та піклуються про дошкільнят на чолі з завідуючою Плєхановою Т.А.   Биченок Н.В., Філіпенко З.А., Романенко А.В., Архипенко О.А., Кулик І.А., Яблонська О.А.,Бочка Н.Г., Гаркуша К.Л., Ватащук Г.П.